Kapky na řasy BeautyLashes

14.02.2012 13:37

 

Jistě už jste slyšeli o novém americkém hitu, kapičkách na prodlužování řas. Tyto kapky nabízíme pod názvem BeautyLashes. Jedná se o bioaktivní růstový stimulátor, který při pravidelné aplikaci na řasy způsobí jejich nový intenzivní růst, prodloužení a zahuštění horních i dolních řas. Přípravek funguje zcela spolehlivě v každém věku a dosahuje neuvěřitelných výsledků. Vyžaduje pouze jediné. Pravidelnou a pečlivou aplikaci a trpělivost. Maximálního prodloužení a zahuštění řas je dosaženo za 1 - 4 měsíce. Výsledek však stojí za to! BeautyLashes je unikátní sérum - revoluční novinka - aktivující nový a silný růst vlastních řas. Tento kosmetický prostředek je v plastové lahvičce s vloženým aplikátorem ke snadnému nanášení bez jakýchkoliv ztrát.

BeautyLashes se nanáší na horní víčka v místě, kde z víčka vyrůstají řasy, tedy přímo na kůži víčka a začátek řas tak, aby tato místa byla dostatečně potřena - nasycena přípravkem. Část přípravku při aplikaci přejde i na víčko spodní. Praxe ukazuje, že tento způsob aplikace kapiček BeautyLashes je dostatečný i pro stimulaci růstu spodních řas. Přípravek BeautyLashes se nanáší na víčko při zavřeném oku nejlépe před zvětšovacím zrcadlem pomocí aplikátoru v uzávěru lahvičky malými krouživými pohyby. Prostředek je nutno nanášet na čisté, umyté a nezamaštěné víčko nejméně jednou denně, pro dosažení rychlejšího a výraznějšího účinku se doporučuje aplikovat 2x denně, ráno a na noc, ale vždy na čisté víčko. Po ranní aplikaci BeautyLashes a po zaschnutí přípravku lze bez omezení víčko dále dle požadavku dekorovat stíny, řasenkou, linkami apod.

Cenově vyjde stimulátor BeautyLashes podstatně lépe než řasy nalepovací a ženy si jej mohou jednoduše aplikovat samy. Takto přirozeně prodloužené řasy vydrží mnohem déle a nejsou tak náročné na údržbu, jako řasy nalepovací.

Okouzlete své okolí svůdným pohledem a dopřejte požitek z pohledu na Vaše krásne oči.