KOMENTOVANÉ - ODEZVY, REAKCE A KOMENTÁŘE na zmatené články od zmatených novinářů, autorů:

30.11.2011 23:47

Je nutné si vždy přečíst oba články, prvně ten zveřejněný a potom odezvu...!

Následně si můžete vytvořít vlastní názor.

 

 

 

REAKCE NA ČLÁNEK

 

Komu:

Tomáš Belica

redakce@metro.cz

 

Milý pane redaktore !

90% Devadesát procentní, taková je pravděpodobnost výskytu rakoviny u lidí kteří, pravděpodobně nejméně dvakrát v týdnu nežijí aktivním životem. Pokud je vysoká pravděpodobnost důvodem ke změně legislativy, proč nenavrhnout zákon, který by přikazoval dvakrát týdně návštěvu posilovny. Nebyla by to o nic větší kravina, než kterých se v zákoně vyskytuje už dost. Výjimečně však pro lidstvo prospěšná na rozdíl od ostatních zákonů. Navíc podpořená studiemi zveřejněné v brožůrce  vydané onkologii. Což si lze dohledat. /viz vydání „onkologická rizika“ z roku 2001 vydané v Brně kolektivem autorů.

https://www.mou.cz/cz/publikace-pro-odborniky/article.html?id=109

 

100% Sto procentní pravděpodobnost rakoviny děložního čípku je u žen střídajících partnery.

Co takhle zákon, místo jakým byla dříve „ prohibice“, zavádět „promiskuitu“ !

Žena by nesměla mít více než jednoho partnera za život. Výskyt této nemoci u jeptišek je 0%

Nula procentní. – Statisticky. Samozřejmě.

Má-li stát Česká Republika povinnost chránit zdraví obyvatel. Měla by začít především u sebe. Zastrašování zákazníků není prevence. Prevence je prestižní legislativa!

 

„Rakovinu kůže nezpůsobuje solárium! Způsobuje jí neodborný personál!“

Dokud mne legislativa ČR, neumožní zaměstnávat kvalifikované zaměstnance, k žádné ochraně obyvatel docházet nebude.

Budu-li zaměstnávat brigádně studentky medicíny po třech letech na fakultě všeobecného lékařství se zkouškami z dermatologie a epidemiologie, dostanu pokutu od 5.000,- Kč a výše od živnostenského úřadu, s napomenutím, doporučení abych zaměstnával jen absolventy rekvalifikačních 100 hodinových kurzů.

Vážení úředníci! : Rekvalifikační kurzy jsou pro lidi hledající zaměstnání v jiném oboru, nikoliv ve svém!

Takže bych už státu doporučil, učiniti gesto, ovšem efektivní.

 

Poslouchat od vydavatelů, že je můj názor na solária v rozporu s jejím právním oddělením, které by můj zveřejněný postoj neobhájilo je dost scestný. Přílohy živnostenského zákona, lze dohledat na veřejně přístupném internetu i s podmínky za jakých můžeme zaměstnávat pracovníky. Brožůrky onkologie jsou dostupné taktéž a dokonce zdarma!

 

Pane redaktore, až budete zase psát o něčem do čeho moc nevidíte a vznikne vám volné místo pod vaším článkem, dejte mi vědět. Postarám se Vám o vyvážené informace. Bohužel já sám příležitost své názory veřejně vydávat až tak moc nemám.

 

Také bych ocenil, kdyby redaktoři v novinách za každém tvrzení uvedli číslo zákona z kterého čerpali. Abychom si mi řadoví čtenáři mohli dohledat jeho správnost. A hlavně celé úplné znění…

 

Děkuji za pozornost

Jiří Polz

Bohužel, majitel solárního studia