Hloubková analýza pleti

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Na žádost zákazníků můžeme v jedné z kabinek našeho solárního studia, provést analýzu Vaší pleti.
K této službě je nutné se předem objednat, abychom vyšli vstříc Vám vyhovujícímu termínu.
K získání exkluzivní slevy pro naše zákazníky, slouží poukázka na této stránce, kterou si můžete vytisknout. Nebo získat, požádáte-li o ní personál v provozovně.
Poukázky jsme získali jako odměnu za námi poskytnutý prostor k této činnosti, jenž se běžně provozuje v naší provozovně ART solár v Galerii na Orlí ulici č. popisné 3. a místní zákazníci mají s touto službou dlouholeté dobré zkušenosti.
Získanou odměnu jsme si nenechali pro sebe, ale rozdělili mezi naše klienty. Tuto službu využijí zejména modelky, podnikatelky, herečky, a všechny dívenky i chlapci kteří se snaží o svojí pleť pečovat z láskou. Je to příležitost si ověřit jak dobře o vaší pokožku pečujete nejen vy samy, ale i vaše vlastní kosmetička, do jejíchž náruče se svěřujete.

MAXIMUM INFORMACÍ O TÉTO SLUŽBĚ ZÍSKÁTE NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH, KTERÉ VYTVOŘILI AUTOŘI ZÍSKÁVAJÍCÍ VZDĚLÁNÍ A PRAXI V RAKOUSKÉ VÍDNI..
 

Poukázka na analýzu pleti - k vytištění zde:

poukazka.JPG (445,2 kB)

HLOUBKOVÁ ANALÝZA PLETI:

Co to přesně je ?

21.01.2012 23:43
-        Je to způsob jak přesně určit stav a typ vaší pleti, odhalit skryté problémy a předejít jejich budoucímu rozvoji -        Doporučuje se provádět dvě analýzy, první pro zjištění stavu pleti a zvolení správné kosmetiky...

SAM - SKIN ANALYZING MAGNIFIER

Jak funguje a co umí...

22.01.2012 00:05
-        Přístroj byl vyvinut před 20lety týmem vědců v americkém institutu Crowning touch, pro kosmetickou společnost. Hlavním cílem bylo, aby byl naprosto bezpečný, ale           zároveň splňoval vysoké...

SAMík - při práci

Tato fotogalerie je prázdná.